← Back to portfolio

Bedava Chat Sitesi

Published on

Bayanlardaki iyelik doğası, özellikle evlilik yoluyla ona emin olunacaktır çok yaygın olabilir. Fakat iyelik dolu bir kız arkadaşıyla yaşamak hiç de kolay bir iş değildir. İşyerinde çalışma veya kaliteli arkadaşınızın doğum günü partisine katılma gibi kaçınılmaz katılımlar bile şüphe için bir zemine dönüşür. Bu tür bir kadın arkadaşla başa çıkmanın çeşitli yollarını denediyseniz, ancak boşuna, işte bu tür kadınlarla başa çıkmanın birkaç ipucu.

Unutmayın: vesileyle kadınlarını görmezden gelmeye başlaması yaygındır. Bu hiç de harika bir kavram değil. Sadece neden daha da kötüleştirecek ve bölünmeye neden olabilir.

Birinci sınıf zaman geçirin: Resim gündeminiz sizi meşgul etmek ve hanımınızla birlikte çok fazla zaman ayırın izin vermiyorsa, onunla geçirdiğiniz her zaman özelleştirmek emin olun. Tüm harcamalardan sonra kaliteli zaman harcanan zamandan daha önemlidir.

Küçük şeyleri hediye edin: diş eşyaları kalbini kazanabilir. En sevdiği bitkilerden oluşan bir buket, pürüzsüz bir oyuncak veya tercih edilen çikolatalar olabilir. Bu onu şımartmayı hatırlamanı güvence altına alacak.

Mümkün olan onun seferinde onu dışarı çıkmak: Artık kadınınızı ofisinizde yanınıza almak mümkün olmasa da, etkinlikler ve düğünler gibi sosyal etkinliklere götürebilirsiniz. Ona tehdit yerine getirmek için bir tehdit ver. Bu, ilişkiniz için olağanüstü bir güven ilişkiniz.

Asla gerekli olan dilemeyi geçmeyin: kızlar özel günlere aşırı saygılı davranırlar. Bu bir doğum günü, mezuniyet günü veya yeni işinin ilk günü olsun ya da olmasın. Onu zaman ona dilemeyi düşün. Bu, konunuzu ona gösterecek ve onu memnun ederiz.

sohbet
chat sohbet odaları şıpsevdi

Close